23.12.2021 tarihli Açıklama

Değerli Muminler;

Ehlibeyt Takvimi – Şia SMS olarak her zaman güncel kalabilmek adına çalışmaya gayret göstermekteyiz. Ancak sağlık sorunları, aksilikler, bilgi donanım ve meteryal eksiklikleri sebebiyle çalışmalarımıza uzun süredir ara vermek zorunda kaldık.

Bu süreçte yetişemediğimiz teknolojik gelişmeler neticesinde Ehlibeyt Takvimi Android uygulamamız da play marketten google tarafından kaldırılmıştır. Mevcut aktif olan uygulamalarımızın bağlantı adreslerini yazı sonunda bırakıyor olacağız.

Yeni bir güncelleme için çalışacağız. Ancak içinde bulunduğumuz sıkıntılı süreç sebebiyle bu biraz zaman alacaktır.

Peki bu durum sizi nasıl etkileyecek?

Mevcut uygulamanın yüklü olan telefonlarda çalışmasında bir sorun olmayacaktır. Ancak yeni kurulum ve ya sildikten sonra tekrar kurulum mümkün olmayacaktır.

Ehlibeyt Namaz Vakitleri projemizin de yarım kalması aynı sebeple olsa da mevcut güncelleme ve veri girişlerini onun üzerinden yapmaya çalışacağız.

Bize dua ederek manevi destekte bulunmanızı rica ederiz.

Maddi destek için yazan, arayan ve iletişime geçen muminlere de ayrıca teşekkür ederiz.

Maddi destekeleri kabul etmeme sebebimiz başta sağlık sorunları olmak üzere aldığımız maddi kaynağın karşılığında size bu şekilde bir güncel olmayan bir hizmet sunmanın bizi mahçup edeceği gerçeğidir. Alınan bu yolda ki maddi kaynakların en verimli halde işlenmesi ve kaliteli bir hizmete sunulması gerektiğini düşünmekteyiz. Hakkınızı helal ediniz.

Abdest Nasıl alınır?

Aşura Ziyareti

Aşura Ziyareti-Hafif sürüm

Ehlibeyt Namaz Vakitleri – Türkiye’de 1 ilk!

Namaz Öğren

ŞiaSMS – 23.12.2021

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.