EYYAMİ FATİME nedir – Ehlibeyt Takvimi

EYYAMİ FATİME nedir

Makaleler

Vahiy Evine Hücum – Eyyami Fatıma | Eyyami Fatime – Hz.Fatime Zehra selamullahi aleyha’nın Şehadeti

(EYYAMI FATIMA) -Allah o mübarek kapıyı yakanlara... -O mübarekenin kalbini incitenlere... -Kaburgasını kıranları... -Muhsin aleyhisselam'ı şehit edenlere.... -Şia'yı düşman bilen herkese ve.... 1.,2.,3. ve takipçilerine lanet etsin...
Hicri Kameri Aylar

Cemazi’yel Evvel Ayı

Cemazi’yel Evvel Ayı Cemaziyelevvel veya Cemaziyelula hicri kameri ayların beşincisidir.Bu ay EYYAMİ FATİME günlerini barındırdığı için matem havasında olması gereken bir aydır. Hz…
Makaleler

2019 YILI CEMAZİYEL EVVEL AYI SABİT OLDU!

Ehlibeyt Takvimi sitesi verilerine göre, 2019 yılı için CEMAZİYEL EVVEL ayı 07.01.2019 akşam gün batımı ile sabit olmuştur.

Ayetullah Sistani kaynaklı olan bilgiye istinaden Cemaziy’el Evvel ayının ilk günü 08.01.2019‘dir.

Ayetullah Hamanei kaynaklı olan bilgiye istinaden Cemaziy’el Evvel ayının ilk günü 08.01.2019‘dir.

Eyyami Fatime.

2018 Yılı Cemaziy’el Evvel Ayı için önemli günler aşağıda listelenecektir. Ehlibeyt Takvimi web sayfasının SMS ve WHATSAPP bildirim hizmetine kayıt olmak için aşağıdaki TIKLA & KAYDOL bağlantılarını kullanabilir ve ya 02129090742 numaralı hattımızı kayıt ederek WHATSAPP üzerinden olabilirsiniz. SMS olarak üye olmak istiyorsanız KAYIT yazarak 02129090742′ ye mesaj atmanız gerekmektedir.

 


Ehlibeyttakvimi iletilerini WHATSAPP üzerinden almak için TIKLAYIN! Ehlibeyttakvimi iletilerini WHATSAPP üzerinden almak için TIKLAYIN!

 

Ehlibeyttakvimi iletilerini SMS üzerinden almak için TIKLAYIN! Ehlibeyttakvimi iletilerini SMS üzerinden almak için TIKLAYIN!

 


*Web sayfamızda gösterilen reklamlar daha uzun süre hizmetinizde olabilmek üzere yayınlanmaktadır. Çıkan reklam içeriklerinin sizin arama geçmişinize göre şekillendiğini belirtmek isteriz.(daha&helliip;)