Hediye Kitap – Ehlibeyt Takvimi

İmam Hüseyin aleyhisselam’ın
İmam Zeynal Abidin aleyhiselam’ın
 ve
İmam Mehdi aleyhisselam’ın mübarek viladetleri münasebetiyle 5 katılımcıya hediye kitap çalışmamız olacaktır.

KATILIM & KOŞULLAR

ÖNEMLİ NOT:

KORONA SALGINI Sebebiyle kazanan üyeler ile irtibat kurulacak ve belanın bertaraf olmasının ardından sağ kalmak nasip olursa gönderimler yapılacaktır. Kitapların tarafımızca alınmış olduğunu belirtmek isteriz.

 

Bu form bize ulaştığında liste kaydınız yapılacaktır. Bir kez sadece kendi numaranız ile kayıt olunuz!.

SADECE TÜRKİYE İÇİ YAPILACAK ÇALIŞMADIR!

  • Sponsor tarafından gönderimi kabul ediyorum seçeneğini seçtiğinizde ileti yapmış olduğumuz üyelerimizden ben kitap göndermek istiyorum diyenlerin kendi imkanları ile gönderim yapacağını beyan etmesinden dolayı bu seçenek aktiftir. Sizinle olan irtibat ve tanışmışlığımızdan öte bir bağımız olmadığını bilmenizi istiyoruz. Kabul etmeniz durumunda isim, soyisim, adres ve telefon numara bilgileriniz paylaşılacaktır. Rıza dışı iletişim ve kişisel bilgileriniz başkaları ile paylaşılmamaktadır. Bu sebepten bu açıklama metni yazılmıştır.

  • Bu form ile sadece TÜRKİYE içi katılımlar dikkate alınacaktır.

  • Her numara 1 kez katılım hakkına sahiptir. Katılım formunda onay ve numara bilgileri alınacak olup, kazanım halinde adres vs. bilgiler sizden istenecektir.

  • Kura 15 Şaban 1441 günü yapılacaktır.

  • Gönderim dahil “Mübarek Üç Aylar” kitabı tamamen ÜCRETSİZ olarak gönderilecektir.

  • Sıra belirleme http://onlinekura.com/ sitesi üzerinden yapılacaktır.

  • Bu çalışma için gönderilmesi planlanan kitap sayısı 5‘tir. Her çekilişte asil kazanan liste dışı bırakılarak geri kalan katılımcılar arasında 2., 3., 4. ve 5. kişilerin kazanaları belirlenecektir.

  • Bu form ile sadece kendi adınıza başvuru yapınız. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında IP adresiniz ve form içeriği mail ve veritabanımızda saklancaktır. İhlal halinde siber suçlar birimleri ile paylaşılacaktır.

Katılım Formu