DESTEK OL! – Ehlibeyt Takvimi

Bu sayfa sonunda yorum kısmına hadis iletimi sizce sürekli olmalı mı? Düşünceniz, tavsiyeniz nedir? Bizimle paylaşır mısınız?

 – .com sitesi olarak 2018 Kasım ayı itibari ile hizmetinizdeyiz. Geçmiş yılların birikimi ile başlatmış olduğumuz Ehlibeyt Takvimi WEB & SMS & WHATSAPP hizmetimiz ilk yılında sizilerin güveni ile çok sayıda üye sayısına ulaşmıştır. 1000+ üyemizin hizmetinde olmak bize mutluluk vermektedir.

2019 yılının son aylarında gelen görüş, öneri, eleştiri ve isteklerle alakalı bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedik.

Size maddi destekte bulunabilir miyim?

Maddi konular maalesef mektebimizde farklı bir algıya sebep olmaktadır. Biz elden geldiğince herhangi bir talepte bulunmamayı tercih etmekteyiz. Bize en kısa ve pratik destek sitemizde yer alan reklamlara tıklamaktır. Sadece 1 kez tıklama yeterli olacaktır. Tekrarlı tıklamalar fayda sağlamamaktadır. Uygunsuz reklamlara rastlamanız halinde hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Reklamlar sizlerin geçmiş aramalarına göre çıkmaktadır.

SMS iletimi konusunda satın aldığımız SMS ücretlerine destek için paket ödemesi yapabilir ya da SMS paketiniz var ise numaralı hattımıza SMS göndererek SMS sayımızı arttırabilirsiniz. Sizden gelen her 25 SMS bize 25 SMS olarak geri dönmektedir.

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

Dilediğiniz zaman 02129090742’ye iptal yazıp göndermeniz yeterli olacaktır.
Bu yazıya 16 yorum yapıldı

 1. Sultan Öztürk Cevapla

  Allah CC hizmetinizden dolayı razı olsun inşallah paylaşımlarınız devam etsin inşallah

 2. Adem kayam Cevapla

  Allah razi olsun inşallah sizlerden

 3. Can Cevapla

  Teşekkür ederim. Hizmetinizden memnunum.

 4. 1234 Cevapla

  Hâdis paylaşımı devam etsin.

 5. Ulaş Cevapla

  Çok faydalı bir site.Paylaşımlar sürekli artarak devam etsin

 6. HASAN Cevapla

  Bence devam etmeli daha da yaygınlaşması ve ehlibeytin gerçeklerini öğrenmeli.

 7. Davut Cevapla

  Hadis iletimi devam etsin

  • Ehlibeyt Takvimi Cevapla

   Çalışma ve araştırmalarımız devam etmektedir. Gelen kıymetli görüşlerinizi değerlendiriyoruz

  • Cahit kaya Cevapla

   Hizmetlerinizin karşılığını Allah’ım ehlibeyt (a.s) eliyle almayı nasip eylesin in şa Allah. Bana görede hadis paylaşımları çok faydalı oluyor devam etmelidir.

 8. Riza Cevapla

  Tekürler Allah razı olsun kardeşim lerim

 9. ehlibeyt sms Cevapla

  Şia Sms olarak sizden çok şey öğrendik. Ehlibeyt Sms olarak bu hizmeti o zamandan beri kesintisiz sürdürüyoruz Elhamdulillah. Bunlara ek olarak üyelerimizin yoğunlukta olduğu Mehdi a.s’a inanıyorum whatsap grubpları kurduk. Sizin de Masumlarımızın hadislerinin yayılması ve duyurulması gibi müthiş hizmeti sürdümenizi gönülden istiyoruz. Dünyanın bilgiye ve bilhassa masumlar kaynaklı doğru bilgiye şiddetle ihtiyacı vardır. Bu hizmeti yapansa çok azdır. Lütfen bir an önce günlük hadis iletimine yeniden başlayın. Rabbim yar ve yardımcınız olsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Selamun aleykum!

Numaranız yöneticimiz tarafından kontrol ve kayıt edilecektir. Sitemiz tek bir kişi tarafından yayın edilmektedir. Numaranız 3. kişilerle paylaşılmamaktadır. Rıza dışı iletilerin önüne geçmek için sadece kendi numara kaydınızı yapınız.

× Hızlı Kayıt!