DESTEK – Ehlibeyt Takvimi

Bu sayfa sonunda yorum kısmına hadis iletimi sizce sürekli olmalı mı? Düşünceniz, tavsiyeniz nedir? Bizimle paylaşır mısınız?

 – .com sitesi olarak 2018 Kasım ayı itibari ile hizmetinizdeyiz. Geçmiş yılların birikimi ile başlatmış olduğumuz Ehlibeyt Takvimi WEB & SMS & WHATSAPP hizmetimiz ilk yılında sizilerin güveni ile çok sayıda üye sayısına ulaşmıştır. 800+ üyemizin hizmetinde olmak bize mutluluk vermektedir.

2019 yılının son aylarında gelen görüş, öneri, eleştiri ve isteklerle alakalı bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedik.

 

Neden hadis iletimi yapılmıyor?

1 yıllık hizmetimizin hemen her ayında neden iletim yapmıyorsunuz şeklinde mesajlar aldık. Bizim yapılacak hizmetlerde ağırda olsa doğru olan bilgilerin sizlere iletilmesi hususudur. Ancak bazı konular (tevella-) iletildiğinde tepkiler alabilmekte ve karalamalara maruz kalabilmekteyiz. Özellikle bazı Şia görünümlü art niyetli guruhlar hakkın üstünü örtmek için hak üzere olan tüm hadis, içerik ve paylaşımları anında aleyhimize kullanabilmekteler…

Hadis iletimi yapılacak mı?

Eyyami Fatime selamullahi aleyh günlerinde iletimler yapılacaktır. Bu konuda sayfa sonuna yorumlarınız ile hadis iletimi konusunda bize yön verebilirsiniz. Sizlerin görüşüne göre iletim sistemimiz yeniden değerlendirilecektir.

Arkadaşlarımı sisteme ekleyebilir miyim?

Hizmetimizi en hızlı şekilde tavsiye yöntemi arkadaşlarınıza numaralı hattımıza SMS ve ya WHATSAPP ile ukaşmalrını söylemenizdir.

Size maddi destekte bulunabilir miyim?

Maddi konular maalesef mektebimizde farklı bir algıya sebep olmaktadır. Biz elden geldiğince herhangi bir talepte bulunmamayı tercih etmekteyiz. Bize en kısa ve pratik destek sitemizde yer alan reklamlara tıklamaktır. Sadece 1 kez tıklama yeterli olacaktır. Tekrarlı tıklamalar fayda sağlamamktadır. Uygunsuz reklamlara rastlamanız halinde hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Reklamlar sizlerin geçmiş aramalarına göre çıkmaktadır.

SMS iletimi konusunda satın aldığımız SMS ücretlerine destek için paket ödemesi yapabilir ya da SMS paketiniz var ise 02129090742 numaralı hattımıza SMS göndererek SMS sayımızı arttırabilirsiniz. Sizden gelen her 25 SMS bize 25 SMS olarak geri dönmektedir.

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

Dilediğiniz zaman 02129090742’ye iptal yazıp göndermeniz yeterli olacaktır.

 


Bu yazıya 7 yorum yapıldı

 1. ehlibeyt sms Cevapla

  Şia Sms olarak sizden çok şey öğrendik. Ehlibeyt Sms olarak bu hizmeti o zamandan beri kesintisiz sürdürüyoruz Elhamdulillah. Bunlara ek olarak üyelerimizin yoğunlukta olduğu Mehdi a.s’a inanıyorum whatsap grubpları kurduk. Sizin de Masumlarımızın hadislerinin yayılması ve duyurulması gibi müthiş hizmeti sürdümenizi gönülden istiyoruz. Dünyanın bilgiye ve bilhassa masumlar kaynaklı doğru bilgiye şiddetle ihtiyacı vardır. Bu hizmeti yapansa çok azdır. Lütfen bir an önce günlük hadis iletimine yeniden başlayın. Rabbim yar ve yardımcınız olsun..

 2. Riza Cevapla

  Tekürler Allah razı olsun kardeşim lerim

 3. Davut Cevapla

  Hadis iletimi devam etsin

 4. HASAN Cevapla

  Bence devam etmeli daha da yaygınlaşması ve ehlibeytin gerçeklerini öğrenmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.