DESTEK OL! – Ehlibeyt Takvimi

Bu sayfa sonunda yorum kısmına hadis iletimi sizce sürekli olmalı mı? Düşünceniz, tavsiyeniz nedir? Bizimle paylaşır mısınız?

 – .com sitesi olarak 2018 Kasım ayı itibari ile hizmetinizdeyiz. Geçmiş yılların birikimi ile başlatmış olduğumuz Ehlibeyt Takvimi WEB & SMS & WHATSAPP hizmetimiz ilk yılında sizilerin güveni ile çok sayıda üye sayısına ulaşmıştır. 1000+ üyemizin hizmetinde olmak bize mutluluk vermektedir.

2019 yılının son aylarında gelen görüş, öneri, eleştiri ve isteklerle alakalı bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedik.

Size maddi destekte bulunabilir miyim?

Maddi konular maalesef mektebimizde farklı bir algıya sebep olmaktadır. Biz elden geldiğince herhangi bir talepte bulunmamayı tercih etmekteyiz. Bize en kısa ve pratik destek sitemizde yer alan reklamlara tıklamaktır. Sadece 1 kez tıklama yeterli olacaktır. Tekrarlı tıklamalar fayda sağlamamaktadır. Uygunsuz reklamlara rastlamanız halinde hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Reklamlar sizlerin geçmiş aramalarına göre çıkmaktadır.

SMS iletimi konusunda satın aldığımız SMS ücretlerine destek için paket ödemesi yapabilir ya da SMS paketiniz var ise numaralı hattımıza SMS göndererek SMS sayımızı arttırabilirsiniz. Sizden gelen her 25 SMS bize 25 SMS olarak geri dönmektedir.

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

Dilediğiniz zaman 02129090742’ye iptal yazıp göndermeniz yeterli olacaktır.