DESTEK OL!

Bu sayfa sonunda yorum kısmına hadis iletimi sizce sürekli olmalı mı? Düşünceniz, tavsiyeniz nedir? Bizimle paylaşır mısınız?

Ehlibeyt Takvimi – ehlibeyttakvimi.com sitesi olarak 2018 Kasım ayı itibari ile hizmetinizdeyiz. Geçmiş yılların birikimi ile başlatmış olduğumuz Ehlibeyt Takvimi WEB & SMS & WHATSAPP hizmetimiz ilk yılında sizilerin güveni ile çok sayıda üye sayısına ulaşmıştır. 1000+ üyemizin hizmetinde olmak bize mutluluk vermektedir.

2019 yılının son aylarında gelen görüş, öneri, eleştiri ve isteklerle alakalı bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedik.

Size maddi destekte bulunabilir miyim?

Maddi konular maalesef mektebimizde farklı bir algıya sebep olmaktadır. Biz elden geldiğince herhangi bir talepte bulunmamayı tercih etmekteyiz. Bize en kısa ve pratik destek sitemizde yer alan reklamlara tıklamaktır. Sadece 1 kez tıklama yeterli olacaktır. Tekrarlı tıklamalar fayda sağlamamaktadır. Uygunsuz reklamlara rastlamanız halinde hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Reklamlar sizlerin geçmiş aramalarına göre çıkmaktadır.

SMS iletimi konusunda satın aldığımız SMS ücretlerine destek için paket ödemesi yapabilir ya da SMS paketiniz var ise 02129090742 numaralı hattımıza SMS göndererek SMS sayımızı arttırabilirsiniz. Sizden gelen her 25 SMS bize 25 SMS olarak geri dönmektedir.

Reklam İçerikleri Hakkında

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

Dilediğiniz zaman 02129090742’ye iptal yazıp göndermeniz yeterli olacaktır.
18 thoughts on “DESTEK OL!”

    1. Hizmetlerinizin karşılığını Allah’ım ehlibeyt (a.s) eliyle almayı nasip eylesin in şa Allah. Bana görede hadis paylaşımları çok faydalı oluyor devam etmelidir.

  1. Şia Sms olarak sizden çok şey öğrendik. Ehlibeyt Sms olarak bu hizmeti o zamandan beri kesintisiz sürdürüyoruz Elhamdulillah. Bunlara ek olarak üyelerimizin yoğunlukta olduğu Mehdi a.s’a inanıyorum whatsap grubpları kurduk. Sizin de Masumlarımızın hadislerinin yayılması ve duyurulması gibi müthiş hizmeti sürdümenizi gönülden istiyoruz. Dünyanın bilgiye ve bilhassa masumlar kaynaklı doğru bilgiye şiddetle ihtiyacı vardır. Bu hizmeti yapansa çok azdır. Lütfen bir an önce günlük hadis iletimine yeniden başlayın. Rabbim yar ve yardımcınız olsun..

Bir yanıt yaz:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.