15 Ramazan 1444 Hediye Kitap Çalışmamız

Katılım sonlandı.

15 Ramazan 1444 İmam Hasan aleyhisselam’ın mübarek doğumları münasebetiyle hediye kitap çalışması

15 Ramazan İmam Hasan aleyhisselam’ın mübarek doğumları münasebetiyle Hediye Kitap Çalışmamız kapsamında 1 velayet dostuna belirlediğimiz bir kitap hediye edilecektir. 

Kargo dahil bedeli karşılandığı için tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde gönderilecektir.

 • Katılım sadece aşağıdaki form ile alınacaktır.
 • Stok olmaması durumunda farklı kitaplar belirlenerek kazanan kişiyle iletişime geçilecektir.
 • Sosyal medya hesapları ve whatsapp üzerinden kayıt alınmayacaktır.
 • Sadece TÜRKİYE içi yapılacak çalışmadır.
 • Yurtdışında yaşayan ancak TÜRKİYE’de tanıdığı olan muminler katılım yapabilir kazanım sağlaması durumunda hediyeyi belirttiği adrese isteyebilir.
 • 4 Nisan 2023 günü saat 17.00’a kadar katılımlar alınacaktır.
 • Sadece kazanan kişi ile irtibata geçilecektir. Kazanım sağlamayan kişilere ek bildirim yapılmayacaktır.

 

12 thoughts on “15 Ramazan 1444 Hediye Kitap Çalışmamız”

 1. İster bana çıksın ister çıkmasın herşeyden önce dileyip yapmanız bile yeter kaldı ki mecbur da değilsinizdir. Biz sizlerden razııyız Allah da sizlerden razı olsun

 2. Kur’an hediyesi vardı ramazandan önce katılım sağladım verilmedi Kur’an bu kitap da verilmezse illegal yöntemlerle dağıtımın yapıldığını düşüncem ve uygulumayı silip 13 kişinin de telefonundan sldirecemm okuyan adama kitap vermezler gider hak etmeyene verirler eğer öyleyse bişey demiyorum artık

  1. Bu yorum ile hakkımıza girdiniz.
   Kar amacı gütmediğimiz, öz maddi kaynaklarımız, üyelerin desteği ile çalışmakta olan ve üyeliğin ücretsiz olduğu çalışmamızda neden tanımadığımız binlerce kişi içinden birilerini kayıralım?

   Bir önceki çalışmada 10 mümine gönderim yapıldı. Kitapyurdu sitesinde tümünün kaydı mevcut tatmin olacak iseniz whatsapp hattımıza yazın sizinle paylaşalım.

   Kazanan kişi nasıl belirlenir?

   Online kura çekme sitesi üzerine toplam katılım yapanların isimleri yazılarak bir dahlimiz olmadan yapılıp çıkan isimlere gönderim yapılmaktadır. Üyelerimizin özellikle katılım yapanların bizimle bir akrabalığı ve ya ilişkisi olmadığı gibi bay bayan ayrımı da yapılmamaktadır.

   Biz site, uygulama ve hediye kitap çalışmalarını Allah rızası için yapmaktayız. 1 kişi de olsa 1000 kişi de olsa bir karımız ve ya kazancımız yoktur. Bu sebepten silmek ve ya silmemek sizin tercihinizdir.

Bir yanıt yaz:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.