Hediye Kitap Çalışması

Bu çalışmada hediye edilecek kitapların bedeli web sitemiz ve mobil uygulamalarımızın geliştirilmesi için destekte bulunan ve isimlerinin verilmesini istemeyen muminlerin katkıları ile karşılanacaktır. Destek ve gider detayları için Bize Destek Ol sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Helal kazançlarını bize güvenerek emanet eden ve hizmetlerimizden kullanılması cesaretini veren muminlere tekrar teşekkür ederiz.

Hz. Ümmül Benin selamullahi aleyha ve Hz. Zehra selamullahi aleyha temalı 2 kitap hediye ediyoruz…

Katılım form bağlantısı sayfa sonundadır.

Bu çalışma Türkiye için geçerlidir.

Kura Hakkında Bilgilendirme Metni

 •  Lütfen FORM GÖNDERİLDİ yazısını görene dek bekleyiniz. .
  • İşbu form ile iletilen bilgilere göre kura yapılacaktır.
  • Kitap hediyemiz TÜRKİYE içi yapılan bir çalışmadır.
  • Kuraya katılımlar 01.01.2024 günü saat 17.00’a kadar yapılabilecektir.(Ek güncelleme: Hz. Zehra selamullahi aleyha’nın viladeti öncesi ulaşması adına 28.12.2023 akşamı kazanan isimler belirleyecektir. )
  • Her gerçek kişi 1 katılım hakkına sahiptir.
  • Katılım esnasında kendinize ait telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Aksi halde kazanım yapmış olsanız dahi sizinle irtibata geçmemiz imkansız olacaktır.
  • Katılım sadece İsim Soyisim ile alınacak olup KURA sonucu kazanım sağlayan mumin ile TELEFON üzerinden yazışma yapılacaktır.
  • WHATSAPP & INSTAGRAM & TELEGRAM & FACEBOOK üzerinden kayıt alınmamaktadır. Sadece form üzerinden bırakılan numaralara kazanım durumunda whatsapp üzerinden geri dönüşler yapılacaktır.
  • Kargo dahil tamamıyla ÜCRETSİZdir.

Katılım İçin:

  KATILIM FORMU


  KAYIT BAŞARILI NOTUNU GÖRENE KADAR BEKLEYİNİZ Sadece TÜRKİYE içi çalışmadır. Sadece TÜRKİYE'de hizmet veren operatörlere ait numaralar dikkate alınacaktır.


  Adınız:

  E-posta adresiniz:

  (Yok ise 'noreply@ehlibeyttakvimi.com' yazınız.)

  Telefon Numaranız:

  Türkiye kayıtlı numaralar dikkate alınacaktır. Numaranızı başında sıfır olacak şekilde yazınız.

  Onay

  Kazanan kişiye WHATSAPP üzerinden mesaj yolu ile bilgi aktarılacaktır.Aşağıda kayıt formu başarılı bir şekilde gönderildi onayı alana kadar sayfayı kapatmayınız..

  3 thoughts on “Hediye Kitap Çalışması”

  1. Hz.Ümmül Benin annemizin vefatı münasebeti ile başta mevlamız Hz.Mehdi (acf)’ye ve
   tüm Ehl-i Beyt (as) dostlarına baş sağlığı arz ederiz.

   Hz.EbulFazl Abbas(as) ve dört yiğit evladını Hz.Hüseyin(as)’ye feda eden o yiğit annemizin ve evladinin şefaati bizlere de nasip inşallah

  Bir yanıt yaz:

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.