Kerbela ve Gadiri Hum Konulu 2 Kitap Hediye ediyoruz

Bu çalışmada hediye edilecek kitapların bedeli web sitemiz ve mobil uygulamalarımızın geliştirilmesi için destekte bulunan ve isimlerinin verilmesini istemeyen muminlerin katkıları ile karşılanacaktır. Destek ve gider detayları için Bize Destek Ol sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Helal kazançlarını bize güvenerek emanet eden ve hizmetlerimizden kullanılması cesaretini veren muminlere tekrar teşekkür ederiz.

Kerbela ve Gadiri Hum Konulu Kitap Hediye ediyoruz.

Katılım form bağlantısı sayfa sonundadır.

Bu çalışma Türkiye için geçerlidir.

Değerli muminler Zilhicce ayının girmiş bulunması ile büyük Gadir-i Hum bayramını derk edeceğiz. Bunun yanında ise KERBELA’nın kokusunu duymaya başlayacağız.

Hz. İmam Huseyn aleyhisselam’ın elçisi olan Muslim B. Akil ve dostlarının bu ay içinde şehit edilmeleri MUHARREM’de ki büyük kıyamın da ayak sesleri olduğunu bilmektesiniz. https://ehlibeyttakvimi.com sitesi olarak bizde bu ay Gadiri Hum bayramına kadar siz değerli Muminlerden katılım yaparak KURA yöntemi ile kazanım yapan dostlara KERBELA ve GADİRİ HUM konulu kitaplar hediye etmeyi kendimize vazife bildik.

Gönül isterdi ki dileyen herkese gönderme gücümüz olsun! Kısıtlı maddi kaynaklarımız dahilinde bu çalışmayı yapmaktayız. Sponsor olarak daha çok kitleye ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Kura Hakkında Bilgilendirme Metni

 •  Lütfen FORM GÖNDERİLDİ yazısını görene dek bekleyiniz. .
  • İşbu form ile iletilen bilgilere göre kura yapılacaktır.
  • Kitap hediyemiz TÜRKİYE içi yapılan bir çalışmadır.
  • Kuraya katılımlar 24.06.2024 günü saat 17.00’a kadar yapılabilecektir.
  • Her gerçek kişi 1 katılım hakkına sahiptir.
  • Katılım esnasında kendinize ait telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Aksi halde kazanım yapmış olsanız dahi sizinle irtibata geçmemiz imkansız olacaktır.
  • Katılım sadece İsim Soyisim ile alınacak olup KURA sonucu kazanım sağlayan mumin ile TELEFON üzerinden yazışma yapılacaktır.
  • WHATSAPP & INSTAGRAM & TELEGRAM & FACEBOOK üzerinden kayıt alınmamaktadır. Sadece form üzerinden bırakılan numaralara kazanım durumunda whatsapp üzerinden geri dönüşler yapılacaktır.
  • Kargo dahil tamamıyla ÜCRETSİZdir.

Katılım İçin:

Katılım sonlandı.

18 thoughts on “Kerbela ve Gadiri Hum Konulu 2 Kitap Hediye ediyoruz”

 1. Allah sizlerden ve emeği geçen herkesten razı olsun sizlere sağlık sıhhat ve ölmüşlerinize Allah’u teala dan rahmet diliyorum.

 2. Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah beğenerek takip ediyoruz . Başarılarınızın devamını diliyoruz…✨

Bir yanıt yaz:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.