Makaleler

Kerbela ve Gadiri Hum Konulu 2 Kitap Hediye ediyoruz

Kerbela ve Gadiri Hum Konulu 2 Kitap Hediye ediyoruz.

Katılım form bağlantısı sayfa sonundadır.

Bu çalışma Türkiye için geçerlidir.

Değerli muminler Zilhicce ayının girmiş bulunması ile büyük Gadiri Hum bayramını derk edeceğiz. Bunun yanında ise KERBELA’nın kokusunu duymaya başlayacağız.

Hz. İmam Huseyn aleyhisselam’ın elçisi olan Muslim B. Akil ve dostlarının bu ay içinde şehit edilmeleri MUHARRM’de ki büyük kıyamın da ayak sesleri olduğunu bilmektesiniz. https://ehlibeyttakvimi.com sitesi olarak bizde bu ay Gadiri Hum bayramına kadar siz değerli Muminlerden katılım yaparak KURA yöntemi ile kazanım yapan dostlara KERBELA ve GADİRİ HUM konulu iki kitap hediye etmeyi kendimize vazife bildik.
Gönül isterdi ki dileyen herkese gönderme gücümüz olsun! Kısıtlı kendi maddi kaynaklarımız dahilinde bu çalışmayı yapmaktayız. Sponsor olarak daha çok kitleye ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Kura Hakkında Bilgilendir Metni

 • Bu form 3 aşamalıdır. Lütfen FORM GÖNDERİLDİ yazısını görene dek kayıt işlemine devam ediniz.
  • İşbu form ile iletilen bilgilere göre kura yapılacaktır.
  • Kitap hediyemiz TÜRKİYE içi yapılan bir çalışmadır.
  • Kuraya katılımlar 08.08.2019 günü saat 23.59’a kadar yapılabilecektir.
  • Her gerçek kişi 1 katılım hakkına sahiptir.
  • Katılım esnasında kendinize ait telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Aksi halde kazanım yapmış olsanız dahi sizinle irtibata geçmemiz imkansız olacaktır.
  • Katılım sadece İsim Soyisim ile alınacak olup KURA sonucu kazanım sağlayan mumin ile TELEFON üzerinden yazışma yapılacaktır.
  • WHATSAPP & INSTAGRAM & TELEGRAM & FACEBOOK üzerinden kayıt alınmamaktadır. Sadece form üzerinden bırakılan numaralara bu platformlar üzerinden geri dönüşler yapılacaktır.
  • Kargo dahil tamamıyla ÜCRETSİZdir.
Katılım İçin:

TIKLAYINIZ

Site Yöneticisi: Ehlibeyt Takvimi

ehlibeyttakvimi.com yöneticisi ile 02129090742 numaralı hat üzerinden WHATSAPP&SMS ile irtibat kurabilirsiniz. Hat aramalara kapalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
2019/1440 Rebi’ul Ahir Ayı Önemli Günler

2019/1440 Rebi'ul Ahir Ayı Önemli Günler Rebi'ul Evvel ayı hilali 27.11.2019 akşam vakti hilal görüldüğünden 28.11.2019 Rebi'ul Ahir ayının ilk...

Kapat