Radyo Sinezen | Canlı Dinle

7 thoughts on “Radyo Sinezen | Canlı Dinle”

 1. Bana yaptığınız bu işler / batıl yolda ilerlemeye çalışan Aciz insanların komik mücadelesi gibi geliyor biliyor musunuz. Muharrem Ayındayız gülmemek için zor tutuyorum kendimi …! 2008 den beri mücadele etmekten bahsetmiş siniz :)) ama hiç kimsenin sizden haberi yok kendi küçük dünyanızın dışına hiç çıkamamışsınız anlaşılan. Çünkü Bir şey ürettiğiniz yok. Bu radyo gibi boş gereksiz yayınlarla zaman kaybı yaşayan kardeşler varsa biraz ulusal a açık olun gidin semerkand radyo veya Türkiye’nin en büyük Radyosu AKRA FM yi dinleyin. Vaktinize de yazık birilerinin Höykürmesini dinlemem size sevap felan kazandırdığını düşünmüyorsunuz İnşaAllah Benim tavsiyem Bğyük radyolar dinleyin Ufkunuz da büyük olsun Denizli’den Bizimİller radyo var bakın onuda tavsiye edebilirim. Akra FM açında Kulağınıza güzel bilgiler girsin isterim. Bu benim Tavsiyem sadece…. Bu arada olumsuz yorum yapanlara dava açıyormuşsunuz 🙂 Kimlik bilgilerim doğru şekilde girilmiştir bekliyorum haberinizi 🙂 Acizliğin göstergesi bu fark ediyorum tabii. Yorumuyayınlamaya korkacağınızı da biliyorum eleştiriye gerçekten Kapalısınız.

  1. Birden bire denk gelerek saldırgan bir şekilde tanımadığınız ve nasıl yayın yaptığı, yorum yayınlama kriterlerini bilmediğiniz platforma şöyle yapıyormuşsunuz, yayınlamazsınız şeklinde kışkırtıcı ifadeler kulanmaktasınız.

   Dava açılacak bir durum olması halinde vatandaşlık hakları gereği başvuru yapılır. Ancak mühim olan ahlak, edep ve ortak akılda birleşmek.

   Beğenmediğiniz her türlü platformdan uzak kalmak sizin için zaman tasarrufu olacaktır.

   Biz şöyle yanıt verelim size, sizin yazdığınız yorumları okuyup yanıt vermemek bizim için de zaman tasarrufu olacaktır.

   Allah emanet olunuz.

   1. Yeniden merhaba bilmediğim bir radyo değil ve birden bire gelmedim. Akşam e posta adresime sinezen radyo’nun çöp uygulamasına yazdıpım yorumdan dolayı hakkınızds işlem başlatılmıştır şeklinde komik ve bağnazlar bir cevap verilmiş. Gecenin 12 sinde işiniz yok 6 ay önce indirip KULLANAMADIĞİM ( çünkü uygulama rahmetli olmuş çalışmıyor du)uygulama üzerinden tehdit varı cevap verilmiş. Aşırı gerildim çocuk yok karşınızda. Sizin Ehlibeyt ile bir bağınız olmamıştır emin olun. Daha nasıl bir uygulama üreteceği bizden bile gafil kalmışsınız! Kendi çöplüğüzde insanlara yalvararak yayınladınızı ( pardon saçmalıklarınızı) paylaşmaya devam edebilirsiniz. Çok şükür 6 ay dır yeterince uzağım sizlere! İçimde olmaz.

    1. Sana kimse zorla dinletmiyor bu radyoyu Ehlibeyt hakkında ne bilgin varda konusuyorsun gelmiş burda farklı radyolar yazmışsın yok hönkürme falan sana sizin ayrıştırıcı zihniyetinize lanet olsun.. LEBBEYK YA HUSEYN

Bir yanıt yaz:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.