Mübarek Üç Aylar Hediye Kitap Çalışmamız

Açıklama: Kitaplar hepsiburada.com sitesinden siparis edilmiş ancak gönderici bu kitap yerine İmam Huseyn aleyhisselam’ın arafattaki duadır kitabını göndermiş ve bizi mahçup etmişlerdir. İlk kez karşılaştığımız bu durumdan ötürü özür dileriz.

 

ÇEKİLİŞ TAMAMLANMIŞ OLUP 2 KİŞİYE (İSTANBUL-Büyükçekmece ve IĞDIR-Merkez) GÖNDERİM YAPILMIŞTIR. SOSYAL MEDYA (instagram HESAPLARIMIZDAN) ÇEKİLİŞİMİZ AYRICA YAPILACAK ÇEKİLİŞ İLE DE 1 KİŞİYE GÖNDERİM YAPILCAKTIR. Mevcut form ile katılım yapanlar sosyal medya üzerinden yapılan başvuruya dahil edilmeyecektir. 

Kitap gönderimi yapılmış ancak kitabevi farklı kitap göndermiş ve kazanan kişilerin tepkisini almamıza sebep olmuştur. Bu sebepten benzeri çalışmalarda olmamayı uygun gördük. Biz üstümüze düşeni yaptık ve ilk kez böyle bir sorun yaşadık.

 

YOĞUN KATILIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ… İLK KAZANAN KİŞİNİN KİTABININ SİPARİŞİ SONRASI STOK OLMASI HALİNDE 1 KİŞİYE DAHA GÖNDERİM YAPILACAKTIR.

 

 

Mübarek Üç Aylar Hediye Kitap Çalışmamız ile bir velayet dostuna Ehlibeyt Dualarıyla Mübarek Üç Aylar kitabı hediye edilecektir. İmkanlar dahilinde sayı arttırılacaktır.

  • Katılım sadece aşağıdaki form ile alınacaktır.
  • Sosyal medya hesapları ve whatsapp üzerinden kayıt alınmayacaktır.
  • Sadece TÜRKİYE içi yapılacak çalışmadır.
  • Yurtdışında yaşayan ancak TÜRKİYE’de tanıdığı olan muminler katılım yapabilir kazanım sağlaması durumunda hediyeyi belirttiği adrese isteyebilir.
  • 13 Ocak 2023 akşam ezan vaktine kadar katılımlar alınacaktır.
  • Sadece kazanan kişi ile irtibata geçilecektir. Kazanım sağlamayan kişilere ek bildirim yapılmayacaktır.

KATILIM SONLANDI!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.